Prohormony i Sarmy PCT

Super PCT to kompleksowy produkt przeznaczony po skończeniu stosowania prohormonów. Zawiera składniki, zwiększające poziomu testosteronu, jest mocno anty-estrogenowy, wspomaga regenerację wątroby oraz chroni serce i prostatę.

Zalety Super PCT:
ALL in ONE formuła do PCT
Zwiększa produkcje testosteronu
Regeneruje wątrobę
Chroni serce i prostatę

Już parę razy wspominaliśmy w naszych artykułach o ważności PCT. PCT to skrót z angielskiego zwrotu post-cycle-therapy. Chodzi o okres po skończeniu stosowania produktów prohormonowych. Dla tego okresu typowe jest obniżenie sekrecji własnego testosteronu, zwiększenie poziomu estrogenu i całkowite pogorszenie kondycji, jeśli zostawisz organizm zupełnie bez wsparcia. Tak samo, jak jest naszym marzeniem dążenie w cyklach do jak największego przyrostu masy mięśniowej, tak samo odpowiedzialnie powinniśmy podchodzić do okresu PCT, ponieważ właśnie ten etap decyduje, ile z tej bezcennej masy uda nam się utrzymać.

W praktyce znane są przypadki, i relatywnie często się zdarza, że przede wszystkim początkujący sportowcy i młodzi ludzie nie myślą o okresie po cyklu i pozostawiają swoje ciało po prostu naturalnemu zniszczeniu. Głównym celem tej fazy jest zwiększenie produkcji testosteronu drogą naturalną i regenerowanie stanu wątroby. Mamy do wyboru dwie drogi, załatwić sobie jakiś dostępny testosteronowy booster i ciężko dostępne medykamenty służące do regeneracji wątroby lub, drugą, bardziej dostępną drogę, jak również bardziej dyskretną i ekonomiczną to zakupienie sobie produktu Super PCT. Nie będziesz potrzebował już niczego innego. Super PCT nadaje się nie tylko do stosowania po cyklach z prohormonami, ale także po cyklach sterydowych, kiedy zastępowane są produkty jako clomid lub tamoxifen.

PCT to wyraz, który odwołuje się na produkty, które wchodzą w rolę po cyklu prohormonowym. W tym okresie jego głównym zadaniem jest uruchomienie naturalnej produkcji testosteronu oraz regulacja estrogenu. W okresie, kiedy człowiek stosuje prohormony, zahamowana jest produkcja hormonów. Chodzi przede wszystkim o testosteron. Ciało dąży do wyrównania jego stanu i zwiększa poziom estrogenu. Po skończeniu cyklu twoja produkcja testosteronu może obniżyć się nawet do zera. Głównym zadaniem jest, by twoje ciało zaczęło pracować w ten sposób, by wartości testosteronu dotarły tam, gdzie powinny a jego stan wrócił do czasu przed kuracją. Musisz sobie uświadomić, że nawet w okresie PCT, kiedy będziesz dążył znów do uruchomienia produkcji testosteronu, nadal będziesz miał za duży poziom estrogenu.

Zakupienie PCT to najważniejsza rzecz, którą musisz zrobić po cyklu prohormonowym. Ponieważ nadmiar estrogenu i obniżony poziom testosteronu może dosłownie zniszczyć Twoje ciało. Utracisz wszystkie uzyskane mięśnie, mogą wystąpić problemy z popędem płciowym, ginekomastia, podrażnienie, depresja lub ekstremalne zmęczenie.

To są powody, dlaczego PCT jest najistotniejszą częścią cyklu prohormonowego. Niezbędne jest jego stosowanie po każdym cyklu! Nie tylko z powodu ponownego uruchomienia hormonów, ale także z powodu ochrony serca i wątroby.

Sprawdź ofertę: https://bodyshock.iai-shop.com/pol_m_Strefa-Shock-_Prohormony-i-Sarmy_PCT-318.html