ALPINE INE-W987D Zaawansowany system nawigacji

Zadbaj o bezpieczeństwo podczas używania smartfonów w aucie

MirrorLink™ to standard łączności pomiędzy smartfonami, a systemami informacyjnymi w Twoim aucie. Jest to rozwiązanie wspierane przez czołowych producentów samochodów, dostawców tych systemów, producentów elektroniki konsumenckiej oraz producentów telefonów tworzących razem Car Connectivity Consorcium (CCC). MirrorLink™ zapewnia bezproblemowe i wygodne korzystanie z aplikacji dla smartfonów, takich jak nawigacje, odtwarzacze muzyki i inne aplikacje do rozrywki i komunikacji.

Jeśli posiadasz smartfona z funkcją MirrorLink™, odwiedź sklep producenta aby pobrać niezbędne oprogramowanie (mogą być wymagane dodatkowe opłaty) oraz zainstalować je na swoim telefonie. INE-W987D jest interfejsem sterującym Twoim smartfonem. W trakcie jazdy telefon może być ładowany. Kierowca podczas nawigacji może otrzymywać dodatkowe informacje, takie jak informację nt. aktualnej sytuacji drogowej.
Alpine TuneIt App – aplikacja sterująca i służąca do pozostawania w kontakcie

INE-W987D współpracuje ze świetną i wygodną aplikacją Alpine TuneIt App pozwalającą na niestandardowe ustawienia dźwięku prosto z Twojego smartfona.
Możesz przesyłać swoje ustawienia dźwięku do chmury Alpine, aby współdzielić je z innymi fanami Alipine oraz zobaczyć ich własne ustawienia. Aplikacja pozwala również na wyświetlanie powiadomień z Facebooka, pozwala Ci je „Polubić”, a nawet przeczyta je dla Ciebie!
Pobierz aplikację Alpine TuneIt App with TTS z Apple App Store lub sklepu Google Play.
Wysoka jakość dźwięku zestrojona z Twoim autem oraz Twoim słuchem

INE-W987D prezentuje zaawansowane przetwarzanie dźwięku w samochodzie dzięki funkcji BASS ENGINE SQ maksymalizującej niskie częstotliwości oraz dbającej o ogólną równowagę tonów, jak i wiele innych funkcji takich jak niestandardowe strojenie czy cyfrową korekcję opóźnienia czasu i 9-pasmowy korektor parametryczny. A najlepsze z tego wszystkiego jest łatwe sterowanie z poziomu aplikacji Alpine TuneIt App z Twojego smartfona, jak i 24-bitowy przetwornik cyfrowo-analogowy wraz z 4-wolotowymi wyjściami PreOut!
Zaawansowany układ zarządzania zasilaniem

Wyposażony w wysokiej jakości wbudowany wzmacniacz o doskonałej jakości dźwięku i wysokiej dynamice.

Tuner DAB zapewniający zniewalającą jakość dźwięku z radia

Teraz możesz cieszyć się radiem cyfrowym z doskonałą jakością dźwięku. Wbudowane tunery DAB/DAB+ oraz DMB korzystają z najnowszych technologii i dostarczają najwyższej jakości dźwięku, bez względu na to dokąd zmierzasz. W miejscach gdzie DAB nie jest dostępny, urządzenie automatycznie przełącza się pomiędzy systemami RDS i DAB, zachowując wysoką jakość odbioru. Oferuje również usługi wyszukiwania oraz zasilanie anteny DAB. Antena DAB Alpine (KAE-220DA) jest dostępna opcjonalnie.
Połączenie HDMI

Połącz przy użyciu HDMI swój smartfon lub przenośny odtwarzacz multimedialny, aby cieszyć się wszystkimi swoimi materiałami wideo na wyświetlaczu INE-W987D o wysokiej rozdzielczości. W pełni cyfrowa transmisja danych oraz wyświetlacz WVGA zapewniają doskonałą jakość obrazu. Opcjonalny przewód HDMI (KCU-610HD) jest wymagany dla iPhone, Sony Xperia ACRO oraz Motoroli. W przypadku HTC ONE, Samsung Galaxy S4, Sony Xperia Z, itp. Wymagany jest przewód KCU-610MH.
W pełni zdejmowany panel przedni

To zabezpieczenie antykradzieżowe pozwala w łatwy sposób zdjąć panel przedni za pomocą jednego dotknięcia, dzięki czemu można go zabrać ze sobą po opuszczeniu auta. Po jego zdjęciu urządzenie przejdzie w stan oczekiwania, do czasu ponownego jego umieszczenia, czyniąc urządzenie całkowicie bezużytecznym dla złodzieja.
Duże przyciski sterujące

Usprawniliśmy nie tylko obraz, ale również funkcje sterujące, które są teraz jeszcze wygodniejsze w obsłudze dzięki dużym przyciskom. Dzięki nowym przyciskom oraz 7” wyświetlaczowi, sterowanie w trakcie jazdy jest jeszcze łatwiejsze i bezpieczniejsze.
Połączenie Alpine ze sterowaniem klimatyzacją oraz czujnikami parkowaniaSensor Interfaces

Wiele z fabrycznie montowanych urządzeń posiada możliwość sterowania klimatyzacją oraz umożliwia obsługę czujników parkowania. Zastępując oryginalne urządzenie innym tracimy te możliwości. W przypadku INE-W987D to żaden problem, ponieważ Alpine obsługuje te interfejsy, zapewniając atrakcyjny wygląd graficzny modułu klimatyzacji oraz informację nt. czujników parkowania. Alpine w celu zapewnienia bezpieczeństwa oraz wygody, w pełni integruje się z Twoim systemem.

Wyświetlane informacje nt. odległości są dostępne zarówno dla przednich, jak i tylnich czujników parkowania, dzięki czemu możemy łatwiej i bezpieczniej manewrować w miejscach parkingowych.

Obraz z kamery w momencie parkowania jest bardzo wyraźny, a odległości z przodu, jak i z tyłu są również widoczne. System automatycznie wycisza dźwięk podczas cofania, tak aby móc usłyszeć dźwięk sensora parkowania.

Pełny wyświetlacz panelu klimatyzacji i ogrzewania, jak i ustawień podgrzewania foteli, pozwala w łatwy sposób zarządzać tymi ustawieniami.

Zestawy montażowe Alpine INE-W987D

Właściwe zainstalowanie ekranu 7” w standardowej desce rozdzielczej może być nie lada wyzwaniem, dlatego Alpine oferuje coraz większą liczbę zestawów montażowych, włączając w to również wszelkie niezbędne części mechaniczne, jak i interfejsy do sterowania z kierownicy, jak i do wyświetlacza pojazdu (jeśli takowy jest dostępny). Zestawy są w trakcie przygotowania. Aby uzyskać więcej szczegółowych informacji, skontaktuj się ze sprzedawcą.

Sterowanie One Look

INE-W987D przedstawia całkowicie nowy poziom obsługi dla użytkownika, umożliwiając wyświetlanie dwóch źródeł jednocześnie. Nie ma potrzeby, abyś przechodził pomiędzy dwoma ekranami i pomiędzy menu. Wszystkie informacje, które chcesz są tuż przed Tobą. Ekran z prostymi, dotykowymi ikonami oraz w pełni konfigurowalne funkcje dodają wygody.
Spersonalizuj swoje urządzenie

Funkcja Moje Ulubione pozwala na trzech stronach rozmieścić po 8 różnych przycisków oraz zaplanować ich układ dzięki czemu masz szybki dostęp do swoich ulubionych funkcji. Dostrój swoje ulubione stacje radiowe, wyszukaj swoje ulubione kategorie POI lub zadzwoń do ulubionej osoby bez przeglądania książki telefonicznej. Wybierz również kolor tła oraz dostosuj ustawienia dźwięku do swojego auta. I to wszystko dla dwóch osób w oparciu o Bluetooth i rozpoznawanie telefonu.
Dodatkowa wygoda dla dwóch osób

Jeśli Ty i Twój współmałżonek lub inna osoba często jeźdźcie autem, oboje możecie zapisać swój profil użytkownika. Po wejściu do auta, Bluetooth automatycznie łączy się z telefonem i uruchamia Twój profil. Profil zawiera takie informacje jak kolor tła, podstawowe ustawienia ekranu, książkę telefoniczną, ustawienia radia i widok kamery. Nie musisz za każdym razem ręcznie ustawiać wszystkiego, dzięki czemu oszczędzasz czas, a system jest jeszcze wygodniejszy w użyciu.

Mistrz mediów

Bez względu na to, jakimi nośnikami chciałbyś się cieszyć, INE-W987D jest na to gotowy. Umożliwia odtwarzanie muzyki oraz wideo z Twojego iPhone’a/iPoda, pamięci USB oraz odtwarzacza DVD (DVD-Video / CD / DivX / MP3 / WMA / AAC). Filmy z użyciem trybu Visual EQ wyglądają świetnie na 7” ekranie WVGA. Możesz również strumieniować muzykę z użyciem wbudowanego modułu Bluetooth lub po prostu podłączyć telefon. Dostępne są również funkcje dostosowujące dźwięk, takie jak MediaXpander, 6-kanałowa korekcja czasu, korektor ustawień (10 trybów) oraz 9-pasmowe EQ.
Integracja systemu ułatwiająca prowadzenie

Alpine ułatwia integrację INE-W987D z fabrycznym systemem Twojego auta. Posiadamy interfejsy, które pozwalają obsługiwać funkcje przy pomocy pilota zdalnego sterowania na kierownicy oraz używać dodatkowego wyświetlacza, aby wyświetlać informacje z INE-W987D. To wszystko jest częścią koncepcji One Look Navi, pozwalającej skupić się Twoim oczom na drodze.
Wskazówki One Look

Z nowym oprogramowaniem iGO Primo 2, nawigowanie dzięki szerokiej gamie bardzo przydatnych funkcji nie było jeszcze tak proste i wygodne. INE-W987D posiada szerokie pokrycie map prawie wszystkich krajów europejskich, obsługę map z punktami orientacyjnymi 3D, tryb autostrady, zaawansowane wprowadzanie adresów oraz inne zaawansowane funkcje. Oczywiście z One Look podział ekranu 50/50 pozwala na podgląd i sterowanie nawigacją, a na drugiej połowie możemy mieć ekran np. ze swoją muzyką.
Wyposażony w zaawansowane funkcje uprzyjemniające podróż

Ta stacja nawigacyjna posiada wszystko czego potrzebujesz, bez względu na to po jakim kraju podróżujesz. Nawigacja obejmuje 47 krajów zarówno zachodniej, jak i wschodniej Europy z obsługą wskazówek głosowych w 29 językach oraz funkcją zamiany tekstu na mowę w 15 językach. Powiększona baza POI pozwala na odnalezienie ulubionych miejsc oraz pozwala odkrywać nowe obszary, o których nie miałeś pojęcia. Wbudowany tuner TMC zawsze poprowadzi Ciebie trasą o jak najmniejszym ruchu drogowym.

Bezpłatna aktualizacja map w ciągu 30 dni od pierwszego użycia.
Wciągu 30 dni od pierwszego namiaru GPS w urządzeniu, na stronie www.naviextras.com możesz sprawdzić czy jest dostępna aktualizacja mapy i pobrać ją bezpłatnie. Dzięki temu masz gwarancję najnowszej mapy tuż po zakupie.

Mapy z punktami orientacyjnymi 3D

Kiedy prowadzisz, mapy 3D dają o wiele bardziej realistyczny widok na okolicę. Mapy 3D zapewniają setki punktów orientacyjnych oraz map miast ukazujących budynki w 3D, czyniąc nawigację znacznie łatwiejszą.

Tryb autostrady

Oprócz widoku mapy, tryb ten informuje o różnych dodatkowych miejscach, takich jak miejsca obsługi podróżnych, restauracje czy stacje benzynowe. W celu bardziej efektywnego zaplanowania trasy, możesz zobaczyć odległość oraz szacowany czas przejazdu.

Zaawansowane wprowadzanie adresu

Możesz wprowadzać kody pocztowe dla wszystkich państw europejskich, włączając to -7-cyfrowe kody dla Wielkiej Brytanii, co sprawia, że wyszukiwanie adresów jest jeszcze szybsze. System odczytuje nawet adresy częściowe. Wybierz swój własny język, aby skorzystać z 33 różnych układów klawiatur, włączając w to cyrylicę oraz grekę.

Bezpieczeństwo One Look

Oprócz treści informacyjnych i rozrywkowych, Alpine poprawia również bezpieczeństwo. Cechy bezpieczeństwa One Look to m.in. zaawansowane funkcje Bluetooth, wsparcie dla kamery cofania, zdejmowany panel przedni oraz projekt urządzenia ułatwiający bezpieczne prowadzenie pojazdu.
Gotowy do podłączenia kamery cofania z przewodnikiem odległoście

Dodanie kamery cofania sprawia, że parkowanie jest znacznie łatwiejsze i bezpieczniejsze. Kolorowe słupki pojawiające się na ekranie ułatwiają określenie odległości i mogą być dostosowane do Twojego samochodu. Widok z wielu kamer może być sterowany z użyciem ekranu dotykowego.

Zaawansowany Bluetooth z dodatkowymi funkcjami

Wbudowany moduł Bluetooth umożliwia bezpieczne używanie telefonu, bez potrzeby jego trzymania. Obecnie zaawansowana technologia Bluetooth jeszcze bardziej ułatwia prowadzenie auta. Obsługiwany przez większość telefonów Bluetooth pozwala na łatwy dostęp do książki telefonicznej wraz z automatycznymi aktualizacjami oraz na szybkie wyszukiwanie alfabetyczne. Możesz również zawieszać i przełączać pomiędzy połączeniami przychodzącymi, jak i wyświetlić ekran szybkiego wybierania z historią połączeń.

Z INE-W987D możesz sparować do 5 telefonów. Możesz również strumieniować muzykę z jednego telefonu, podczas gdy w tym samym czasie prowadzona jest rozmowa z innego telefonu. Ustaw 4 najczęściej wybierane numery aby w łatwy sposób skorzystać z funkcji szybkiego wybierania.

Specyfikacja:

 • zdejmowany dotykowy ekran WVGA 7” (17,8 cm)
 • interfejs użytkownika One Look trzeciej generacji
 • wejście HDMI dla urządzeń przenośnych
 • cyfrowe wyjście optyczne
 • Technologia MirrorLink™
 • Odtwarzanie wideo z urządzeń iPod (wymaga KCU-461iV)
 • Odtwarzanie DVD±R/±RW/DivX
 • odtwarzanie wideo USB
 • odtwarzanie dwustrefowe (niezależne wejście A/V dla tylnych monitorów)
 • wydajny wzmacniacz 4 x 50 W
 • odtwarzanie CD-R/-RW/WMA/MP3/AAC
 • wbudowane tunery DAB/DAB+/DMB
 • obsługa TuneIt w telefonach iPhone i urządzeniach z systemem Android
 • funkcja BASS ENGINE SQ
 • 3 wyjścia przedwzmacniacza (4 V)
 • 9-pasmowy korektor parametryczny
 • korektor ustawień (10 trybów)
 • 6-kanałowa cyfrowa korekta opóźnienia
 • ustawienia zwrotnicy
 • funkcja MediaXpander
 • 24-bitowy przetwornik cyfrowo-analogowy (DAC)
 • wbudowany wydajny system nawigacji iGO PRIMO 2
 • mapy 46 krajów zachodnio- i wschodnioeuropejskich
 • wbudowany tuner TMC zapewniający zaawansowane funkcje TMC
 • instrukcje głosowe w 29 językach
 • synteza mowy (TTS) w 15 językach w tym polski
 • mapy w wysokiej rozdzielczości z wygładzaniem krawędzi (antyaliasing) i trójwymiarowymi ikonami punktów orientacyjnych
 • mapy miast 3D
 • rozszerzona baza danych POI (punktów użyteczności publicznej)
 • antena GPS w zestawie
 • współpraca z iPhone i iPod
 • połączenie USB audio
 • wejście interfejsu wyświetlacza danych z czujnika parkowania i klimatyzacji (sprzedawany osobno)
 • wbudowany moduł Bluetooth®
 • kompatybilny z AVRCP Ver.1.4
 • Simple Secure Pairing (SSP) (bezpieczne i łatwe parowanie)
 • bezpośrednie wejście kamery cofania (z regulowanymi wskaźnikami odległości)
 • obsługa tunera DVB-T
 • obsługa interfejsu sterowania z kierownicy
 • obsługa pilota
 • obsługa interfejsu wyświetlacza pojazdu
 • 2x tylne wejście A/V, 1x wyjście
 • mikrofon w zestawie
 • menu wyboru języka (24 języki w tym polski)
 • w zestawie kabel USB
 • pięć kolorów tła do wyboru

Do kupienia w naszym sklepie internetowym:
http://www.rpmotorsport.pl/alpine-w987d-zaawansowany-system-nawigacji-p-180880.html